Červenec 2010

honey

29. července 2010 v 21:21 | blackpeggy
Originální název: Honey
Žánr: Drama, Hudební, Romantický
Rok výroby: 2003
Režie: Bille Woodruff

HONEY (Jessica Alba) tanečnice a choreografka, pracuje jako prodavačka v obchodě s hudebními CD, přivydělává si jako barmanka, ale ze všeho nejvíc touží stát se úspěšnou tanečnicí. Když konečně ve své branži uspěje, je to příliš krásný pocit na to, aby to byla pravda. A bohužel, není ... dokud se HONEY nesplní nový sen. Povzbuzována dětmi ze sousedství, přetékajícími optimismem, HONEY dostane novou šanci ukázat všem, co na tanečním parketu umí.

tema tydne .... proč ?

27. července 2010 v 19:18 | blackpeggy
rozhodla jsem se psát članky k tematum tydne a proč ? no včera večer když jsem nemohla usnout jsem vzpominala vzpomnala jsem na to za co mě kdy jaky učitel nebo kamardky nebo někdo jiny pochvalil nebojesli mam vubec na něco talent ......
přišla jsem na jednu věc a tou jsou SLOHOVKY napsaní takoveho članku je vlastně něco jako slohoka se zadánim pokud si dobře vzpomínam učitele mě vždycky chváli za to jak píšu slohovky nedostavam za ně špatne znamky vlastně jsou to jenom jedničky možna se najde nějaka vyjimka ae sme jenom lidi ne ?
no taky kamošky mi říkali jak mi záví že dokážu vždycky na psat tak skvělou slkohovku no ja nwm nechapu to ja a škola nikdy jsem nedostavala nějak zvlášt dobre znameky ae sloh mi jde dostat zadaní a psát si k tomu co mě napadne dokonce mně to i baví a někteři co mně znají dokonce tvrdí že mam talent na slohove prace no snesmějte se ja to myslím vážně a tak jsem se rozhodla toho nějak využít a abych to něj taky nepřišla pžřes ty prazdniny že .... a nějak ho dál rozvíjet a tak sem se ho rozhodla uplatnit při psaní članku ae ja mít nějaky napsad na druh člankua td. ? ne to bychi nebyla ja a tak tu je přece to téma tydne ne ? a tak se k němu začnu prostě jěn vyjadřovat svymi slovy ..... od nikoho se nebudu kopčit atd.

to je asi vše
blackpeggy :-*

male - velke činy

27. července 2010 v 18:47 | blackpeggy
takže asi vych měla jít s pravdou ven malo članku sem tu přidávala to je pravda na pc sem sice chodila to jo ae chtěla sem aby to vypadalo .... aby to vypadalo že je všechno v pořadku .... a že mam nějakou navštěvnost a že .... že tu někdo chodi že muj blog někoho zajíma že ... že ...
prostě sem napsala članek a počkala sem než mi ho někdo minimalně jeden člověk okomentuje ... aby to vypadalo že mam komentovane všechny ty članky co sem napsala ...a ....a ted mě to štve je mi jasne že mnoho zvas si tendle članek asni nepřečte minuly blog sem kvuli tomu skončila .... achjo .... vim že někteři možna jen ze zvědavosti přečtou minuly blog skončil kvuli male návštěvnosti a že na mně sb sraly .... a už se mi ani nechtělo psát članky na tak uboze navštěvovany blog .... a když ho někdo navštivil tak se skrytymi umysly sbenka psaly jenom komentaře obiham a to bylo vše sem si jista že malo ktere si cely članek přečetlo a ostantní "kolem jdoucí" psali něco jako dobry nebo hezky blog a td. prostě nic co by zaujmulo ..... a ja vim že tendle blog taky zabalim pokud sem nikdo nebude chodit a vy vy co to čtete mi mužete pomoct aby k tomu nedošlo z vlastních zkušenosti kdy jsem byla ještě začatečnik vím že sem chodila a komentovala jen na ty nejnavštěvovanějši blogy newim proč ae bylo tomu tak s sama sem pak byla vděčna když se našel nějaky ne sobec a okomentoval muj nudny a dost lehko poznatelny blog začatečnika každy začatečnik je vděčny za každy vaš .... komentař klidně i typu pěkny blog prosím jukni na muj a bylo mu dobře u srdce že se někomu tak navštěvovanemu (proč asi ?) libi váš blog ted už sem několik let blogařka a vim jak to kdysi mysleli .... ae i doted sem bohužel vděčná za takove komentaře asi si si říkate proč tendle članek ma nazev zrovna male - velke činy to schvalně aby se člověk zamyslel jake musel kdysi vykonat činy neboli usíli aby měl velkou navštěvnost nebo cokoliv jineho a když vykoneme pouze male činy a dame do toho malo usíli nedosahneme všeho co bychom asi chtěli a proto se nad sebou zamyslete proč asi nedokažete to nebo tamhleto ja se nad sebou taky zamyslim a hned vim že to co chci musim na něčem vybudovat chci velkou navštěvnost asi bych přce jenom měla psát více článku ... :-)

VAŠE

Blackpeggy :-*

Dimplomky za beskovečku č.1

27. července 2010 v 17:34 | blackpeggy
takže všechny jsou sice stejne .... ae no co .... aspon ze neco ne ?
no a tady už je mate :
todle je pro Janet
pro Shannenku ....
a pro kikidoufám že se vám líbí a že mně za to jak bypadají neproklínate ......

vaše BLACKPEGGY

ro(c)k podvraťáku

23. července 2010 v 17:42 | blackpeggy

bleskowečka č.1

18. července 2010 v 17:37 | blackpeggy
1. kolik ti je ?
2. tvoje nej zvíře ?
3. myslíš si že jsi tlustá ?
4. jaké je tvoje křestní jméno ?
5. a líbí se ti ?
6. si holka nebo kluk ?
7. jak si našela muj blog ?
8. libí se ti ? ten blog .....
9. co se ti na něm líbí ?
10. co by si na něm změnila ?
11. kolika let by ses chtěla dožít ?
12. konec ?
13. tak jj už konec pp dám ti vědět ....

10 tipu pro skutečně zdravé vlasy

11. července 2010 v 21:27 | blackpeggy
1. nechávejte si vlasy pravidelně přistříhnout
I kfyž si necháváte vlasy nárust,dejte si je 3-6 měsícu zastřihnout , aby se vám netřepilym konečky .
2. nezapomínejte na šampon
pokud mate vlasy mastné myjte si je každý den. jsou-li vaše vlasy spíše sušší , klidně nějaký den vynechte.
3.voda a zase voda :
jestli že jste pořád v bazeně , vždycki si potom vlasi opláchněte čistou vodou , aby ste se zabily chloru . ten muže vlasy spalit a blond valsu doda zeleny nadech.
4. triky na rozčesávání :
vždycki ročesávejte hřebenem s řídkými zuby , a to hned po mytí.
5. pozor na gumičky :
nepouživejte obyčejné gumičky ale pouze ty speciální určené na vlasy. vyčesané vlasy se vám do nich nezamotají, nepřelámou se ani neroztřepí.
6.pozor na jídlo :
vaše vlasy jsou obrazem toho co jíte , takže je udržujte tím že budete jíst hodně ovoce zeleniny a bílkovin ( kuře a ryby)
7. výběr vlasové kosmetiky:
měly by jste používat nejvýše dva přípravky najednou. jestliže jich potřebujete víc aby vám učes držel pak učes tohoto tipu není vhodný pro vače vlasy.


8. pozor ! páli!
pokud si nejste jisté poproste kadeřnici aby vám předvedla , jak se správné zachází s kulmou nebo žehličkou na vlasy. používají - li se nesprávně mohou vlasy spálit.
9. ahoj sluníčko :
vlasy se vám pohou spálit stejně jako pokožka. než pujdete na pláž nebo kamokoli v prudkém sluci , vetřete  do vlasu trochu ochrané emulze proti slunci nebo kondicionéru, který se nesmývá.

10. zkrepovatělé vlasy :
jednou z hlavní příčin této nepřijemnosti je drbaní vlasu ručníkem, aby rychleji uschly. raději vlasy v ručníku pouze vymačkejte.

zdroj for me : knížka KRÁSNÉ VLASY
zdroj for you :

colorfullky 3

5. července 2010 v 22:17 | blackpeggy
tadle ta je moc pěkná sice obyčejná a hodně barev ale kdo to dneska řeší ne ?
meloun ... :D NO TO JE DOBRY .... ta je možná až moc originální ne ? ale jako neříkám že se mi ten nápad nelíbí ......
tak tadle se mi líbí ....
Photobucket - Video and Image Hosting
proč stojí na zelené plachtě ?
img71/570/32ht8.jpg
hm... ne nejsou ty šaty .....divné ?
colorfull pastelky .... hm... tak takové se mi líbí ....
vodovky místo make-up ? no to mi příjde až moc uhození ne ?
dvě holky zachvilku mrtvoly s hlavama v sáčku ....
smutnáááá ona se řezala ? jako ja jen že to tak vypada pokud ji to ovšem někdo neudělal ....
nwm proč se mi líbí ,,....
Lollipop.jpg Lollipop image by BaileysImages
zelená
Photobucket - Video and Image Hosting
trávník a holka do pulky těla ... co vám na tom není jasné ?
img217/9438/4979255gw3.jpg
má pěkné tričko a kalhoty
a zase ta selená a skodou nahod ma na sobě  boty co mam taky
žabky ..... moe obíbené boty ..... ale ty sou ružove spiš pro barbie ....
tentokrát bíle ..... ty už sou lepší
Le_Cheri_De_NaNiS_by_Cel0uh.jpg
jak si někdo muže vzít karovanou sukni a ktomu pruhovanou halenku ?
ta pohovka se mi nelíbí ....
Colored pencils in colored mug
pastelky a ten hrníček se mii teda fakt líííbí ....
Colored Pencils 5
barvičky barevné pastelky ....
placky .... ty já zbírám ....
ha co to ma jako byt ?
to tryčko se mi líbí

zdroj for you :

zdroj for me : http://zeexa.sblog.cz/

nabírám sb

4. července 2010 v 19:01 | blackpeggy
nabírám new sb
nemam žadný podmínky jako že mi sem musíš dát každý den koment( ale nekdy sem zajít musíš !!) atd. a neberu to tu jako že beru prvních 20 je mi jedno kolik se vás přihlásí ale neberu všechny dyštak mi napište
přezdívka :
blog :
a já vám napíšu jesli jo nebo ne

HIII

4. července 2010 v 18:32 | blackpeggy
blog prošel malinkou rekonstukci dess bude až později napsala sem si o něho a tedka čekam ....
začínám se řídit vlastním člankem JAK DOSÁHNOUT VELKÉ NÁVŠTĚVNOSTI který najdete kdetakže

3. července 2010 v 20:08 | blackpeggy
trošku jsem to tu upravila napsala si o des nacpala jsem do sebe jogurt oběhla sb a napsala celkem 4 članky za dnešek a zažadala o jedno spřátelení sem utahá a jdu se dívat na tv pp
vaše lowík sb
blackpeggy

sb - vymazala sem ....... :(

3. července 2010 v 18:46 | blackpeggy

takže dělala sem takove male vyhazovací kolo sb protože sem jich sice měla malo ae nektere znich už skončily s blogem a některe z nich se na blogu neukazaly od ledna takže sem je smazala ae tedka mam zoufale malo sb a malo navštěvnost takže su hledat nekoho kdo by mi udělal new dess a jdu to tu cele nějak upravit at se tu cítíte lépe .... takže jdu na věc ....


tak co wííízo ?

3. července 2010 v 18:37 | blackpeggy

 takže mo vyzo my ho měli v patek a končili sme školu dřív protože tam dělaj nake opravy tak doufam že budou nake pořadne ..... a na vyzo sem měla 1,2 a 3 trojky ale měla byt jenom jedna le jedna učitelka mi řekla že pry se malo hlasím tak mi da za 3 a to mi vychazelo 2-3 tak by mě měla spravně vyskoušet tak sem naštvana na ni i na sebe ... a papk dalši taka ..... **** to sem mela uplně v poho 2 ani neměla uvažovat nad 3 ae řekla mi pry mě vyzkouši dalši den a druhy den že se ji pry nechce a tak mi da rovnou za tři ae to už byla jeji chyba ja jííí tak nesnááááááááášíím a to by si člověk řek že jako mlada učitelka mi nam mela rozumět vic a navíc je to tatkova spolužačka .... :( 
své lovující sb

Mjazíček


cwQy pokračuje se .....

3. července 2010 v 18:02 | blackpeggy
ahoj takže odted pokračuju ve svém slibu tedka sem přijela z dovči a začinájm mimochodem sem se nechala ostříííhat .... a ehm...... se štastnááááááááá .... :D
ACH TÁÁÁÁÁ LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSKA .... :D
nn
DĚKUJI TI :
že si uděla/a čas na muj blog možná něco přečetl/a nebo skopíroval/a (doufám že se szdrojem nebo s ikonkou
DĚKUJU SB :
děkuji že vás mám ♥